1
1
1
1
Sepetinizde ürün yok

Destek Bölümüne Hoşgeldiniz


Nasıl yardım almak istiyorsunuz?

Bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en iyi seçenekler şunlardır.

 
 

Canlı Destek

Haftaiçi 09:00 - 18:00, hafasonu 09:00 13:00 saatleri arasında tüm soru ve görüşleriniz için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile İletişim

Haftaiçi 09:00 - 18:00, haftasonu 09:00 13:00 saatleri arasında tüm soru ve görüşleriniz için 0212 514 26 66 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta ile İletişim

7/24 destek@ultronmobile.com adresine soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz. 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.
 


 

Sıkça Sorulan Sorular

Ultron Mobile; yeniliği, özgür ve özgün bakış açısını Türkiye'de üretip Türkiye'de büyütmek hedefiyle 2014 yılında üretim hayatına başlamıştır.

Dayanıklılık, konfor ve güveni, daima ilerleyen teknolojiyle birleştiren marka; ilham verici ürünleriyle teknoloji hayatına farklı yönler kazandırmaktadır. İleri görüşlü ve üretken altyapısıyla teknoloji çağına yakışır ürünler sergileyen Ultron Mobile, adını; "yüksek zekâya sahip, akıllı robot" anlamından almıştır.

Türkiye'nin telefonlarını Türkiye'de üretiyor olmanın gurur ve misyonunu taşıyan Ultron Mobile; donanımlı teknik servisi ve üretmeyi prensip haline getirmiş ekibiyle, her daim müşterilerinin yanında yer almaya ve ürünleriyle yeniliklere öncü olmaya devam ediyor.

Ultron X-1 4.5G cihazı Android Marshmallow 6.0 sürümüne sahiptir. 

Ultron mobile cep telefonlarının teknik servis kolu, KVK Teknoloji partnerliği ile oluşturulmuş ve teknik servis hizmetlerinin altına KVK imzası atılmıştır.

Turkcell ile iş ortaklığı kurularak, cihazların Turkcell online sipariş hattı ile gönderime çıkma olanağı sağlanmıştır. Aynı zamanda Türkiye’de bulunan 500 adet bayi ve iletişim noktası ile cihazlar son kullanıcı ile buluşmaktadır. Tüm bunların dışında ise online tüm satış portallarında Ultron Mobile ürünlerine rastlamanız mümkündür.

Ürünün kutu içeriğinde Ultron X-1 4.5G model cihazımız, şeffaf kılıf, ekran koruyucu, kulaklık, şarj adaptörü, data kablosu, SIM iğnesi gibi telefon aksesuarları yer almaktadır. Bunların dışında ürünümüze ait garanti belgesi, kullanım kılavuzuna da yer verilerek müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm metaryeller ürün ile beraberinde gönderilmektedir. Daha Fazlası için tıklayınız.

Ultron X-1 4.5G cihazınızda ekran görüntüsünü kullanıcı seçeneklerine bağlı olarak power tuşu + ses kısma tuş kombinasyonunu kullanarak alabilirsiniz. Ekstra olarak üç parmak özelliğini kullanarak aşağa doğru çektiğinizde ekran görüntüsü alabilirsiniz.

139.1 mm boyut ve 69.5 mm genişliğinde olan Ultron X-1 4.5G, 8.8 mm kalınlığıyla birlikte yalnızca 155 gr’dır. Daha Fazlası için tıklayınız.

Blue Daimond teknolojisi kullanılarak kazanılan True HD yapısı, Ultron X-1 modelinde kullanılarak özellikle ekran kalitesinde önemli derecede renk optimizasyonu elde edilmiştir.

True HD ekranın yapımında kullanılan Blue daimond teknolojisi dayanaklılık için ekrana entegre edilmiş bir yapıdır ki ceviz kıran lakabı da bu teknolojinin bir ürünüdür. Akıllı telefon kullanıcıların en dertli olduğu konun ekran olduğunu göz önünde bulunduracak olursak Ultron X-1’in dayanıklılığı ve sağlamlığı anket ve deneylerle birçok kez doğrulanmıştır. Daha Fazlası için tıklayınız.

www.ultronmobile.com üzerinden kredi kartı, havale, EFT ve kapıda ödeme seçenekleri dilediğiniz Ultron modeline ve aksesuarlarına sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin kargo bedeli tarafınıza yansıtılmamaktadır.

Ultron Mobile ailesi, yüksek bütçelerle ekran tadilatı yaptırmanın önüne geçebilmek için dayanıklılığı ön plana çıkarmış ve Ultron X-1 cihazına Blue Diamond teknolojisini entegre etmiştir. Peki bu Blue Daimond teknolojisinin faydaları ve yapısındaki detaylar nelerdir? Daha Fazlası için tıklayınız.

Ultron X-1 4.5G, 1.3 Ghz Quad Core 4 çekirdek işlemci ile hayat bulmaktadır. 13 MP arka, 5 MP ön kamerası ile mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebilir ve çift flaş özelliği ile karanlık ortamlarda bile net görüntüler elde edebilirsiniz.

2 GB RAM ile 16 GB dahili hafızaya sahip olan Ultron X-1, 64 GB arttırılabilir hafıza ile desteklemektedir. 2800 mAh pil gücü ve 4.5 G mobil bağlantı desteği ile Ultron X-1, 5 inc ekran boyutuna sahiptir. Tüm bu donanımsal yapı ise sadece 155 gr. gövde üzerine tasarlanmıştır. Daha Fazlası için tıklayınız.

Ultron Mobile firması yerli bir girişim olup, sadece şuan için Türkiye sathına teslimat yapmaktadır. Globalleşme yolunda görüşmelerine devam etmekte olup, en kısa sürede yurtdışı açılımını gerçekleştirecektir.

Ultron X-1 4.5G cihazınızı teslim aldığınız tarihten itibaren koşulsuz olarak iade işlemi için 14 gün içerisinde teslim aldığınız kargo firması ile gönderebilirsiniz. İade ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde iade işleminiz yapılmaktadır. 

Cihazınızı teslim alırken kutunun hasarlı olup olmamasına dikkat etmeli ve bu tarz bir durumla karşılaştığınızda kargo yetkilisinden "Hasar Tespit Tutanağı" talep etmenizi rica ederiz. Hasarlı ürünle karşılaşmanız durumunda kargo yetkilisinden gerekli tutanağı tutması talebinde bulunun. Bu tutanak sayesinde oluşan hasar, lojistik firma tarafından tazmin edilir.

Telefonun bataryası kullanıcı tarafından çıkarılmamalıdır. Ultron X-1 4.5G bataryada karşılaştığınız soruna bağlı olarak teknik servis tarafından çıkarılmaktadır.