1
1
1
1
Sepetinizde ürün yok

İade ve Değişim Şartları

Her satış deneyiminde olduğu gibi, Ultron Mobile’de yapılan işlemlerin de tabi olduğu hüküm ve şartlar bulunmaktadır. Ultron Mobile aracılığıyla bir ürün satın aldığınız takdirde, Ultron Mobile ile aranızdaki satış sözleşmesi, Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları'nın yanı sıra bu şartlara da tabi olacaktır. Ultron Mobile ‘den sipariş vermek için en az 18 yaşında olmanız gerekir.Yasal İade ve İptal Hakları

Tüketicinin, malları aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içinde, herhangi bir kanuni veya cezai sorumluluğu doğmaksızın ve reddetme gerekçelerini belirtmesi gerekmeksizin malları veya hizmeti reddetme ve sözleşmeyi feshetme hakkına sahip olduğunu kabul ediyor ve vazgeçme ihbarının satıcıya veya tedarikçiye ulaşmasından sonra malları geri almayı taahhüt ediyoruz.

Standart İade Politikası

  • Ultronmobile.com’dan yapılan alışverişlerde sadece Ultronmobile.com üzerinden iade ve değişim taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu ürünler için anlaşmalı olduğumuz mağazalardan iade ve değişim talep edilememektedir. Benzer şekilde anlaşmalı olduğumuz mağazalardan yapılan alışverişlerde iade ve değişim talepleriniz mağazalar tarafından yönetilmektedir. Mağazalardan alınmış ürünler için Ultronmobile.com ‘da iade ve değişim talebi gerçekleştirilememektedir. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar Ultronmobile.com üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • İlgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bununla birlikte Ultronmobile.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu süre sizin için 14 güne çıkarılmıştır.
  • Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.
  • İade edeceğiniz ürünün tarafımıza kargolanırken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi veya değişimi kesinlikle gerçekleştirilmez.
  • Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadenin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 1-10 gün içerisinde hesabınıza yansır.
  • Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade ve değişim taleplerinde ilgili yasal mevzuat şartları geçerlidir. Ürünün incelenmesinden sonra konuyla ilgili size bilgi verilecektir.
  • Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.

İade ve Değişim Adresi

İadelerinizi aşağıdaki adrese yönlendirmeniz gerekmektedir:

Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 3.Plaza Kat:4 No:46 Bahçelievler-İSTANBUL

İade ve Değişim Avantajları

Tüm iade ve değişimlerinizde anlaşmalı kargo firmamız (MNG Kargo) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını ALICI ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda bu avantajdan yararlanamazsınız.