1
1
1
1
Sepetinizde ürün yok

Kamera
Ödeme Kolaylığı

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Ultron Mobile ailesi olarak kişisel bilgilerinizin öneminin farkındayız. Ultronmobile.com üzerinden oluşturacağınız siparişleriniz için bilgi kaybını, izinsiz şekilde başka bir alanda kullanılmasını, iş ortaklarına paylaşılması ve izniniz olmadan herhangi bir şekilde değiştirilmesini engellemek için yüksek derece güvenlik politikaları uygulamaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi kullanarak oluşturduğunuz şiparişleriniz için gerekli olan kart bilgileriniz, kesinlikle veri tabanımızda kayıtlı olarak saklanmamaktadır. Ödeme esnasında işlemlerinizi direk olarak banka ile gerçekleştirmektesiniz.

Paylaştığınız kişisel ve ödeme bilgilerinizin direk olarak Ultron Mobile’e iletildiğini tescilleyerek güvence altına alan 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikasının zirve standardı olan Extended Validation Sertifikası kullanmaktadır. Bu sertifikanın bulunduğu web adresleri alışverişin en güvenli halini sunmaktadır. Sertifika ultronmobile.com adresini birden fazla güvenlik politikalarına tabi tutmuş ve ultronmobile.com adresi bu politikalardan başarılı bir şekilde ayrılmıştır. Bunun dışında kredi kartı özellikleriniz doğrultusunda 3D secure ile cep telefonunuza gelen onay ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğin, sizin tarafınızdan tespiti ise kullanımını gerçekleştirdiğiniz web tarayıcınızın adres çubuğunda Green Bar (Yeşil Adres Çubuğu) olarak görüntülenir ve Extended Validation Sertifikası kullandığımızı kullanıcılarımıza göstermemiz sağlamaktadır.

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Ödemenizi MasterCard, Visa, Visa Electron ve American Express kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu seçeneklerin dışında dilerseniz EFT ve havale seçeneklerini kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve Havale işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için destek hattını kullanabilir veya iletişim bilgileri üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekstra olarak kullanıcılarımıza kapıda ödeme seçeneği ile ürünlerini teslim alırken ödeme yapmalarını da sağlamaktayız. Herhangi bir kredi kartı kullanmadan, EFT ve Havale işlemine gerek duymadan kapıda ödeme seçeneği ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Ödeme Seçeneği