1
1
1
1
Sepetinizde ürün yok

Ekran

Blue Diamond Teknolojisi Nedir?

Sizin için Blue Diamond ekran teknolojisini geliştirdik. Blue Diamond ekran teknolojisi ile telefonunuzun ekranı her türlü darbe ve çizilmeye karşı bir elmasın dayanıklılığına sahiptir. Ekran içerisinde kullanılan merkezi ve en üst katman içeriğine mavi kristal parçacıkları ve ekstra dayanıklılık katmanlarıyla darbelere karşı ters tepkime oluşturulmuştur.

Ultron X-1 4.5G akıllı telefonların ötesinde hayatınızı kolaylaştıran güçlü yardımcınız.
True HD IPS LCD daha net ve daha renkli! True HD IPS LCD ekranların doğadaki renkleri en yüksek doğruluk oranıyla yansıtabilen ekranlar olduğunu biliyor muydunuz? Siyahlar, beyazlar ve arada kalan 16 milyon renk tonu ekranınızda tam da olması gerektiği gibi görünüyor. Ultron X-1 4.5G, hali hazırda rakiplerinin en son sürümlerinin sahip olduğu dijital sinema endüstrisiyle aynı renk formatına sahip. Geniş renk yelpazesine sahip yeni True HD IPS LCD ekran ile bir görüntü oluşturulurken, renk spektrumunun daha fazla tonu kullanılıyor. Böylece sevdiklerinizle görüntülü konuşmalarınız daha gerçekçi, anılarınız hatırladığınızdan çok daha renkli ve canlı olacak.

 

Ultron X-1 4.5G ile hayatı öğrenirken ortalığı birazcık(!) kırıp dökebilen meraklı minik yavrunuzdan köşe bucak kaçırmak zorunda kalmazsınız. Gün boyu oradan oraya koştururken çantanızdaki diğer eşyalar ya da cebinizdeki bozuk para ve anahtar gibi metaller yüzünden telefonunuzu nereye koyacağınızı şaşırmak da artık sizin sorununuz değil. Her şeyi yere atan yaramaz bir kediniz varsa da bundan sonra içiniz rahat olabilir.

Çünkü Blue Diamond ekran teknolojisi, günlük hayatta bir telefonun başına gelebilecek kazaların ötesinde kasıtlı darbelere bile dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Kısacası Blue Diamond ekrana sahip Ultron X-1 4.5G telefonunuz maksimum darbelere dayanıklıdır.

Artık dayanıklılık ve ileri teknoloji arasında bir seçim yapmak zorunda değilsiniz.

Ekran

Temassız hareketler

İsterseniz ekranınıza hiç dokunmadan da telefonunuzu kullanabilirsiniz!

Belki sadece soğuk kış günlerinde eldivenlerinizi çıkartmak istemiyorsunuz, belki de gününüzün büyük bir kısmını muhteşem yemekler yaparak geçiriyorsunuz ya da elleriniz her daim boyanın içinde bir sanatçısınız. Kim olursanız olun bunun gibi yüzlerce durumda telefonunuzu kullanmak hiç de zor değil. Ultron X-1 4.5G sizin hayatınızı kolaylaştırmak için size uyum sağlar. Temassız hareket sensörü ile telefonunuza erişmek için hayatınızı durdurmak zorunda değilsiniz, telefonunuza hiç dokunmadan kolaylıkla erişebilirsiniz.

Hareketler
Ekran

Dayanıklı ekran ve parlamayan görüntüler bir arada!

 

True HD IPS LCD ile Blue Diamond darbeye dayanıklı ekran teknolojisine entegre ederek, telefonları darbeye dayanıklı hale getirmek için harici olarak takılan ekran koruyucularda yaşanan parlama, yansıma sorunlarını da ortadan kaldırdık.

 

Daha zengin bir ekran deneyimi
Dayanıklı ve zengin görüntü kalitesine sahip bir akıllı telefonu nasıl daha iyi hale getirebiliriz? Bir akıllı telefonun amacı hayatınızı kolaylaştırmak, en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek, sevdiklerinizle bağınızı güçlendirmekse bu akıllı telefon size uyum sağlayabilecek kadar akıllı olmalı!

Bir akıllı telefondan beklediğiniz her şey ve daha fazlası sizinle Ultron X-1 4.5G ekranında buluşuyor. Fotoğraflarınız, mesajlarınız ve gününüzü oluşturan diğer birçok şey bu ekranda keyifli bir deneyime dönüşür.

Göz alıcı tasarım, Blue Diamond teknolojisi ile darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı ekran, flaşlı selfie kamerası, yüksek renk kalitesi, akıllı kontroller ve hızlı geçişler, temassız kullanım için hareket sensörü ve daha pek çok özelliği hemen keşfetmeye başlayın.

Hızlı Geçişler ile Tüm İşlemler Parmaklarınızın Ucunda

Hızlı geçişler ve Akıllı kontroller Ekran kullanımında hız ve pratiklik kazanın. Hızlı geçişler sayesinde ekranınız kapalıyken farklı hareketlerle doğrudan açmak istediğiniz uygulamaya gidebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz uygulamaya ulaşmak için cihaz içerisinde klasörler içerisinde kaybolmaya son! Örneğin tek hareketle müzik dinlemek istiyorsanız, müzik uygulamanızı istediğiniz bir işarete atayın. Ekranınız kapalı durumdayken ilgili işareti ekrana çizin, müzik uygulamanız açılsın. En sevdiğiniz şarkıları vakit kaybetmeden dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Sık kullandığınız uygulamalara vvakit kaybetmeden erişebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda siz aradığınız uygulamaya ulaşırken etrafınızdakiler de sizin kişisel dünyanızda gezinmesin. Böyle kişisel dünyanızın özelliliği tarafınıza aittiğini devam ettirsin. Sosyal medya uygulamalarınızı bağlayabilir, vakit kaybetmeden sosyal medya üzerinde eğlenceli anlara dahil olabilirsiniz.

Hızlı Geçişler
Renk Yoğunluğu
 

Bildiğiniz akıllı telefon deneyimlerinin ötesine geçme zamanı

Ultron X-1 4.5G’yi tasarlarken kusursuz kullanıcı deneyimini hedefledik. Bir akıllı telefondan hayatınızı kolaylaştırmasını beklediğinizi biliyoruz. Çağımızın karmaşık günlük hayatını düzene sokmak, içinde yaşadığımız dünyanın hızına yetişmek için en önemli yardımcımız akıllı telefonlarımız. Güne gözümüzü açtığımız andan kapatana kadar hem profesyonel hem özel hayatımızda aldığımız büyük küçük hemen her kararı alırken bilgiye akıllı telefonlarımızla ulaşıyoruz. Sevdiklerimize, çevremizde olanlara kısacası tüm dünyaya akıllı telefonlarımız üzerinden bağlanıyoruz.

İşte tam bu noktada akıllı telefon deneyiminizi nasıl kusursuz hale getireceğimizi bulduk. Günlük hayatımızın bu kadar içinde olan bir cihazın bu denli hassas ve kırılgan olması, telefonlarına büyük paralar ödeyen kullanıcılar için kocaman bir haksızlık olduğunu düşündük. Hayatınızı neden her an kırılabilecek narin bir porselen taşıyormuşsunuz gibi stresle yaşayasınız? Şimdi o yükü yavaşça yere bırakıp rahatlayabilirsiniz.

Akıllı Sönsörler ile Kontrol Sizde

Akıllı kontroller menüsünden, üç parmak ile ekran görüntüsü alma, ekranın sadece belli bir kısmını parmağınızla işaretleyerek ekran görüntüsü alma, çift tıkla ekran kilidini açmak, ses seviyesini ayarlamak gibi her gün yüzlerce kez yaptığınız işlemleri ihtiyacınıza en uygun şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Temas Etmeden, Hissedin!
Ultron X-1 4.5G ile cihazınıza temas etmeden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz çok basit. Dokunmadan cihazınıza komutlar verebilir, gelen aramaları yanıtlayıp/red edebilirsiniz.

Akıllı cevaplama özelliği ile Ultorn X-1 4.5G, gelen aramaları herhangi bir tuşlama yapmadan kulağınıza götürdüğünüzde aramayı kabul eder. Bunların dışında avuç içi ile uzaktan temas ettiğinizde ekran otomatik açılır, üst menü aktif olur.Ayrıca Ultron X-1 4.5G üzerindeki sensör ile göz temasını algılayabilmektedir.

Smslerinize en kısa geri dönüşünüzü sağlayabilirsiniz. Yakınlarınızdan gelen sms bildirimlerini görüntülediğinizde eğer mesaj gönderenin sesini duymak istediğinizde Ultron X-1 4.5G 'yi kulağınıza götürmeniz yeterlidir.

Kişisel tercihlerinize göre ekranınızı ayarlayın Ultron X-1 4.5G sunduğu ekran deneyiminizi kusursuz hale getirmek için size verimliliği en yüksek seviyeye çıkaracak bir yazılım ve kişisel tercihlerinize uyum sağlayabilecek zengin seçenekler ile gelir. Ortamdaki ışığa ve göz hassasiyetlerinize göre ekranınızı ayarlayabilir, her koşulda en net görüşü alabilirsiniz.

Akıllı Sensörler