1
1
1
1
Sepetinizde ürün yok

Kamera

Ultron X-1 4.5G - Akıllı Telefon, Akıllı Kamera

Akıllı telefon beklentilerinizin her zaman üstüne çıkmayı hedefleyen Ultron X-1 4.5G kamerasıyla da sizi şaşırtmaya devam ediyor.Cebinizdeki küçük dâhi, hayatın en mutlu anlarını kesintisiz ve kusursuz olarak kaydetmek için yepyeni süper güçlerle donatıldı. Segmentinin çok üzerinde kamera teknolojisine sahip donanımın yanı sıra başka hiçbir akıllı telefonda bulamayacağınız kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri ile muhteşem kamera deneyimleri sizi bekliyor. Ultron X-1 4.5G kamerası ve yaratıcı fonksiyonları ile size ilham kaynağı olacak.

Yüksek çözünürlük, gerçek renkler.
5 MP ön ve 13 MP arka kameraya sahip Ultron X-1 4.5G, arka kamera flaşının yanı sıra en üst segment akıllı telefonlarda dahi görülmeyen ön kamera flaşına sahip olmasıyla selfie severleri kendine hayran bırakıyor. Artık selfie için gün ışığını beklemek zorunda değilsiniz! 13 MP arka kamera çift LED flaşa sahip 1080p full HD çekimler yaparken, 5 MP flaşlı ön kamera ile 720p kalitesinde çekimler sayesinde en keyifli fotoğraf ve videoları yakalamanın tadını çıkarın. Ultron X-1 4.5G ile sadece mükemmel bir fotoğrafçı olmakla kalmazsınız aynı zamanda belgesel kalitesinde videolar da çekebilirsiniz. Hem ön hem de arka kameranın sağladığı renk kalitesi ve kontrast değerleri, tüm fotoğraflarınız ve videolarınızda beyazların olması gerektiği gösterirken siyahların da parlama yapmamasını sağlar. Böylece görüntüleri en gerçekçi halleri ile yakalar, gözünüzün gördüğü doğallıkta çekimler elde edersiniz.

Ekran

PİP Modu ile En Keyifli Anlar

Ultron X-1 4.5G fotoğraf deneyiminizi hem kolay hem de eğlenceli hale getirmek için birçok seçenekle size geliyor. Bunlardan biri PIP Modu. Hani sevdiklerinizle bir arada vakit geçirirken o anın bir fotoğrafını çekip mutluluğunuzu sonsuza kadar saklamak istersiniz ya? İstersiniz ama hep gruptan bir kişiyi o fotoğrafı çekmek için feda etmek zorunda kalırsınız, ya da dışardaysanız fotoğrafınızı çekecek birini aramaya başlarsınız, belki şansınız yaver gider umuduyla. İşte PIP Modu sayesinde bu sıkıntılara hiç gerek yok. Ultron X-1 4.5G arka kamerayla arkadaşlarınızı çekerken ön kamerayla da sizi çeker ve fotoğrafa dâhil eder. Böylece fotoğraflarınıza yeni bir boyut kazandırır, birbirinden eğlenceli görüntüler yakalarsınız. Sadece grup fotoğraflarına değil çektiğiniz her kareye kendinizi ya da yakaladığınız karelerin diğer yüzünü fotoğraflarınıza dâhil eden yaratıcı kompozisyonlar elde edebilirsiniz. Peki, iyi bir selfie’nin sırrı ne? İdeal bir aydınlatma, doğru açıyı yakalayabilmek için yeterince uzun ve esnek kol ve parmaklar? Yüzünüzün en iyi açısını bulmak için yüzlerce deneme? Hepimiz buralardan geçtik değil mi? Şimdi tek ihtiyacınız olan Ultron X-1 4.5G. Selfie kamerasıyla günün her saatinde, kapalı mekânlarda kısacası ışığın yetersiz olduğu her durumda Selfie kameranızın flaşı sizinle.

Hareketler
Ekran

Yüz Güzelleştirme Modu ile Selfieleriniz Daha Güzel

İstediğiniz her açıdan fotoğraflarınızı kolayca çekebilmeniz için Hareket Yakalama (Gesture Shot) Ultron X-1 4.5G’in çok eğlenceli bir başka özelliği. Akıllı telefon ile istediğimiz kareyi alan görüntüyü bulduktan sonra fotoğraf çekme tuşuna basmak -özellikle de geniş açılı bir fotoğraf çekmeye çalışıyorsak- genelde telefonun sallanmasına ve görüntü kalitesinin bozulmasına neden olur. Ultron X-1 4.5G ile kameraya sadece elinizle iki işareti yaparak da fotoğraflarınızı kolaylıkla çekebilirsiniz. Ayrıca otomatik zamanlayıcı hem ön hem arka kamerada mevcut. Yüz güzellik modu ile Ultron X-1 4.5G yüzünüzü algılar gerekli bölgelere parlaklık ve netlik uygulaması yapar. Size sadece selfie’nizi sevdiklerinizle paylaşmak kalır. Ultron X-1 4.5G coğrafi konum etiketleme, elle odaklama, otomatik odaklama, hızlı odaklama, gülümseme yakalama, yüz tanıma gibi fotoğraf deneyiminizi zenginleştirecek pek çok özelliği ile sizleri bekliyor. Ultron X-1 4.5G zarif ama güçlü tasarımındaki şıklığı ve segmentinin çok üzerinde donanım ve fonsksiyonlarıyla olduğu gibi kamera deneyimiyle de sizleri çok şaşırtacak. Akıllı telefonlara dair bildiğiniz her şeyi unutun. Ultron X-1 4.5G ile sağlamlık, şıklık, hız, fonksiyonellik, kaliteli görüntü kaydetme ve izleme gibi özellikler arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Hayatınızı tam anlamıyla kolaylaştırmak ve size uyum sağlamak üzere tasarlanmış bir telefonla karşı karşıyasınız. Ultron X-1 4.5G ile tanışmak için geç kalmayın. .

Ultron'un Hareket Algılama ve HDR Modu

Ultron X-1 4.5G birçok özelliği ile olduğu gibi kamerasıyla da kendi segmentinin çok üzerine çıkmasının bir sebebi var. Sahip olduğu renk ve kontrast algılama teknolojisi sayesinde ön ve arka kameraların megapiksel değerinin verimini arttırarak adeta profesyonel bir fotoğraf makinesinden çıkmış kareler elde etmenizi sağlar. Renkleri, tonlar arasındaki kontrastı, ışığı ve yansımaları en doğru şekilde yakalayan akıllı algoritması sayesinde çektiğiniz görüntülerin doğallığı sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Bütün bu özelliklere HDR modunu da eklediğiniz de elde ettiğiniz görüntülerin doğallığı son noktaya çıkacak. HDR (High Dynamic Range) yani Yüksek Dinamik Aralığı modu sizin için ne mi yapar? Bir fotoğrafı en az üç veya daha fazla kare çeker, her bir fotoğraftaki en iyi renk ortalamasını alır ve tek karede size geri getirir. Böylece özellikle geniş açılı çekimler yaparken bir kısmın olduğundan aydınlık, odaklama yapılmayan kısımların ise olduğundan karanlık gözükmesi gibi sorunlar yaşamazsınız. HDR modu ile kartpostal tadında fotoğraflar elde edersiniz.

Hızlı Geçişler
Kuğu
KuğuNormal
KuğuBeyazlatma
KuğuSiyah Beyaz
KuğuKlasik
KuğuMavi
KuğuSararmış